HAKKIMIZDA

BİL-TAV
 
Şirketimiz 1988 yılında Ankara’da kurulmuştur. Damızlık ve Kuluçkahane işiyle iştigal etmekteyiz. 18.000 kapasiteli Damızlık kümeslerimizden çıkan yumurtaları Kuluçkahanemizde bulunan makinalarımızda basıp, çıkan civcivleri de kendi kümeslerimize ve piyasaya gönderiyoruz. AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir.BİL-YEM

Şirketimiz 1993 yılında Ankara’da kurulmuş olup, Kanatlı Hayvan Yemi, Büyükbaş Hayvan Yemi, Yumurta Tavukları için Konsantre, Broiler Tavukları için Konsantre, Büyükbaş-Küçükbaş Hayvanları için Konsantre Yemi, Deney Hayvanları Yemi, Köpek Maması üretmekteyiz. Ayrıca Entegre Tavukçuluk ile iştigal etmekteyiz. Aylık 700.000 Tavuk kapasiteli Ankara ve çevresindeki kümeslerimizle Canlı Piliç Yetiştirmekteyiz. 18.000 Adet Damızlık ve Kuluçkahane Tesisisimizden firmamızın Etlik Broiler Civciv ihtiyacını karşılamaktayız. Türkiye’nin Yerli üretimi KARABAŞ marka Köpek Maması’nı üretmekteyiz. %100 Yerli üretim yapmaktayız . Yumurta, Broiler, Büyükbaş-Küçükbaş Hayvanları için Konsantre Yem üretip, pazarlayıp, Teknik destek vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.


BİL-EKS

Şirketimiz 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur. Komple kümes, kesimhane . damızlık ve kuluçkahane kuruluş işlemleri, kümes, kesimhane, damızlık ve kuluçkahane ekipmanları, kanatlı, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları için konsantre ihracatı ile iştigal etmekteyiz.

 

1
Erciyes San. Sit. 9. Cad. No:91 Macunköy/ANKARA
+90 312 397 2005
© Bilpa. 2017 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitterinstagram